Nanotech Hakkında

Nanotech, 2014 yılında Türkiye’de satışa başlamış bir seramik kaplama markasıdır.

Amerika Birleşik Deletlerinde üretimi yapılmakta olan Nanotech seramik, nano teknolojinin en son geliştirilmiş haliyle dünyada ki en gelişmiş seramik kaplama teknolojisine sahiptir. Her sene Amerika’nın Las Vegas şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük car care fuarı olan SEMA fuarında en iyi seramik seçilen Nanotech seramik kaplama sürekli yeni teknoloji ve müşteri taleplerine göre kendini geliştirerek zirvede ki yerini korumayı hedeflemektedir.

Türkiye’de 120 nin üzerinde sıfır araç bayisinde güvenle müşterileriyle buluşan Nanotech seramik kaplama, uygulandığı bayiler arasında da seçici davranarak ürünü layıkı ile uygulayan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bayiler ile çalışmayı kendisine prensip edinmiştir.

Dünyada saygınlığı ve akreditasyonu kanıtlanmış SGS laboratuvarlarından alınmış 9H sertlik sertifikası, 240 saat tuzlu su dayanıp test sonucuna sahiptir. Ayrıca +40 ile -40 santigrat derecede ürün özelliğini koruma garantisi gene SGS tarafından onaylanmıştır.Tüm bu sertifikalara sahip Türkiye’de tek ürün özelliğine sahiptir.

Aracınızı hava ve yol koşullarının olumsuz etkilerinden korur. Güneşin aracınızın parlaklığını soldurmasından, asit yağmurlarının olumsuz etkilerinden, kuş pisliğinin ve ağaç reçinelerinin aracınızın boyasına vereceği zararlardan aracınızı korur. Aracınız ilk günkü parlaklığını uzun süre muhafaza eder.