ETC OTOMOTİV

Hakkımızda

Mar Grup olarak 2003 senesinde bünyemize kattığımız Opel markası ile sektörün lider firmaları arasında yer alan kuruluşumuz, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak, en hızlı hizmeti müşterilerine sunmayı ilke eşinmiştir. Attığı kararlı adımlarla her geçen gün daha da büyüyen firmamız güçlü kadrosuyla sergilediği istikrarlı duruşu sayesinde başarı çıtasını daima yükseltmektedir

Mar Grup , Türkiye ve dünyayı yakından takip ederek sektöründeki gelişme değişimlere hızla uyum sağlamaktadır. Kurulduğu günden bugüne sahip olduğu bilgi ve birikimini , faaliyet gösterdiği alanlara en verimli düzeyde yansıtmakta olduğunu , bugün bulunduğu nokta itibariyle kanıtlamaktadır.

Güven önceliğini ilke edinerek, seçkin personeliyle, doğruluk ilkeleri ile Türkiye genelinde tanınan bir firma haline gelmiştir. Firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını, geniş ürün yelpazemiz içinde karşılayarak, müşteri memnuniyetini temin edebilmeyi amaç görüp, bu noktada kaliteli ve yüksek standartlı ürünleri müşterilerimize doğru fiyatlarla, zamanın değerinin bilinci içerisinde en hızlı ve kusursuz bir şekilde sunmayı hedef edinmiştir. Prensibimiz, müşterilerimizin haklarına saygı duyarak istek ve taleplerini en ön plana alarak en mükemmel hizmeti sunmak.

Bizim en büyük gururumuz, müşterilerimizin memnuniyetidir. Opel Türkiye tarafından ölçümlenen “Mükemmel Müşteri Deneyimi” ödülünü alarak bu gururu sizlerle beraber yaşıyoruz.

ETC olarak da 2012 den beri yedek parça sektöründe dünyanın önde gelen OEM (Orijinal Ürün Üreticisi) markalarının bayilikleriyle her geçen gün daha emin adımlarla büyüyor ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için çalışıyoruz. Her geçen yıl Mar ailesi olarak yeni atılımlarla ve girişimlerle büyüyoruz. Yönetici ekibimizle, çalışanlarımızla ve müşterilerimizle geleceğe güvenle bakıyoruz.

Vizyonumuz

• Otomotiv sektöründe elde ettiğimiz başarıları sürdürmek
• Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını her geçen gün geliştirmek
• Kalite ve güvenilir hizmet anlayışıyla sektörde lider bir kuruluş olmak

Misyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyetinin en üst düzeyde olmasını hedefleyen kaliteli, kesintisiz ve güvenilir hizmet sunmaktır.

Değerlerimiz

• Etkin müşteri memnuniyeti
• Dürüstlük
• Güvenilirlik
• Takım Çalışması
• Her zaman kaliteli ve kesintisiz hizmet

B2B Online

B2B Online ETC Otomotiv

Delphi Technologies

Yakıt sistemleri, klima, motor yönetimi, direksiyon ve süspansiyon, gelişmiş teşhis ekipmanları üretmektedir.

Hella

Otomobil endüstrisi için aydınlatma teknolojisi ve elektronik ürünlerine sahiptir.

Behr & Hella Service

Behr Hella Servis, motor soğutma ve araç iklimlendirme konusunda uzmandır.

Motocar Filters

MOTOCAR ; Hava, Polen, Yağ ve Yakıt filtreleri pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

FAE

FAE ; Otomatik elektrikli ve elektronik bileşenler üreticisidir.
(sensörler, vericiler, termostat , vana , buji , ışık anahtarı)

BG AUTOMOTIVE

BGA, dünya çapında dağıtım için hazır bir dizi OE kalite otomotiv motor parçaları, kitleri ve bileşenleri tedarik etmektedir.

LINEX

LINEX.; Polonya ve Avrupa pazarlarında otomotiv kontrol kablolarının lider üreticisidir.

FTE AUTOMOTIVE

FTE ; Debriyaj ve fren parçalarından binek otomobiller ve ticari araçlar için fren sıvılarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Elring

Elring geniş bir piyasa odaklı conta seti, conta, servis parçaları ve sızdırmazlık macunları yelpazesi sunmaktadır.

Vernet

Vernet; Üst düzey termostatik elemanlar ve kartuşların tasarımcısı ve üreticisi ve motorların termal yönetimi için termostatik çözümlerin tedarikçisidir

YTT AUTO SPARE PARTS

Ürün çeşitleri içinde;

Motor takozları, amortisör takozları, süspansiyon takozları, metal, plastik ürünler, aks, direksiyon, amortisör, hava filtre körükleri, egzos lastikleri, viraj lastikleri, salıncak dingil burçları, süspansiyon takozları, su, kalorifer ve turbo hortumları vb. gibi birçok ürün çeşidi yer almaktadır.

AIRTEX

AIRTEX , yakıt pompaları ve montajlarını kapsamaktadır.

PETEX

PETEX ; araçlarınız için paspas üretmektedir

KYB

Japonya’daki en büyük hidrolik ekipman üreticisi olan KYB, araç üreticileri için de dünyanın en büyük orijinal ekipman (OE) amortisör tedarikçilerinden biridir.

Valeo

Valeo otomobil üreticileri ve bağımsız satış sonrası operatörleri için yedek parça tedarik etmekte ve dağıtmaktadır.

Valeo ürün yelpazesi; Debriyaj, Aydınlatma,, Elektronik ,Güvenlik ,Silecek Motor Soğutma ,Elektrik ,Klima Sistemleri , Ateşleme ,Fren

LUK

LUK; disk ve debriyaj üretmektedir.